O nas

Priorytetem naszej firmy jest dbanie o najwyższą jakość produktów oraz
o zadowolenie naszych Klientów, ceniących zdrowy styl życia.

JAKOŚĆ I WYJĄTKOWY SMAK

Jesteśmy producentem wielosmakowych lemoniad, wody kokosowej i aloesowej marki QEENCY. W naszej ofercie znajdziesz również soki owocowe i naturalne smoothie owocowo-warzywne marki GREAT.

Jako producent obserwujemy uważnie trendy na rynku i staramy się tworzyć wyróżniającą się ofertę napojów. Dlatego też współpracujemy z dietetykami, ekspertami z rynku napojów oraz właścicielami plantacji owocowych.

Przede wszystkim – wspólnie z naszymi pracownikami – tworzymy niewątpliwie ciekawe dla podniebienia i unikalne kompozycje smakowe.

W naszych sokach i napojach znajdziesz kawałki owoców egzotycznych takich jak: kokos czy liczi. Łączymy tropikalne smaki z polskimi.  

Jednocześnie dbamy o to, aby z każdego składnika wnieść do napoju jego najlepsze właściwości.

qeency-produkty-woda-lemoniada

NATURALNE i ZDROWE SKŁADNIKI

W naszych napojach znajdziesz wyższą zawartość naturalnych soków z owoców. Ponad 54% aloesu w wodzie aloesowej, ponad 20% zagęszczonych soków z owoców takich, jak granaty, banany czy pomarańcze. Możesz być pewien dobrego smaku i walorów zdrowotnych.

Od wielu lat pracujemy nad jakością naszych napojów. Chcemy być najlepsi. Naszą misją jest wspieranie zdrowego stylu życia. Cały czas udoskonalamy proces produkcyjny.

Nasze napoje produkujemy z naturalnych składników, bez konserwantów, sztucznych dodatków oraz barwników. Wzbogacamy je o naturalne witaminy i mikroelementy.

ZAUFANIE KLIENTÓW

Produkty marek Qeency i GREAT zostały juz wielokrotnie docenione przez konsumentów. Pozytywne opinie i otrzymane nagrody zobowiązują Nas do jeszcze większej pracy nad jakością i walorami smakowymi naszych napojów.

Chcesz z Nami współpracować i wprowadzić nasze produkty do dystrybucji skontaktuj się email. soki@kghpolska.pl

Listę sklepów, gdzie kupisz nasze produkty znajdziesz tutaj.